Listopad 2014

Ordered graphic ~ for Mercedes (:33)

29. listopadu 2014 v 18:33 | Maddie ♥
Mercedeska si u mě objednala úvodku - takovou jakoby animovanou :D Mě osobně se líbí a Mercedes asi taky, protože už ji použila :3 Využila jsem opět mé oblíbené motýlky a texturu light, protože bez toho, by moje grafika asi nebyla moje :D Za ten týden jsem stihla udělat jeden wardrobe design - ještě ho rozřezat a nastavit a začala jsem design pro Ell, ale ten možná bude trochu později, tak se omlouvám...hold...nejsou nápady no :D Teď už ale ta úvodka

ta kvalita -.-
Pro: Mercedesků :3 | Co: úvodka k epizodám | Spkojenost: 90% | najdete zdeWelcome to the USA - 5 part

25. listopadu 2014 v 12:00 | Maddie ♥ |  Welcome to USA
Ano, ano. Jsem to ale ostuda. :D Od 25.08. jsem nenapsala ani jednu kapitolu Welcome to the USA. Nějak mě to zase chytlo, musela jsem si přečíst ostatní kapitoly, abych mohla pokračovat dále. Opravdu dlouho jsem nepsala kapitolu, takže vám sem dám stručně to, co se zatím stalo:

ABYSTE BYLI V OBRAZE

(dlouho jsem nepsala, tak jste to možná zapomněli)
- Amy se se svým tátou přestěhovala do Washingtonu, máma musela zůstat s babičkou Mary k Anglii kvůli jejím zdravotním problémům
- seznámila se s Clarou, která se stala její nejlepší kamarádkou, seznámila se s klukem Matthewem, do kterého se zamilovala
- začala s Matthewem chodti, jenže nechodil na jejich schůzky a pořád se vymlouval
- Amy zjistila, že Matthew chodí ještě s jinou holkou - Natalli - tato informace navazuje na další kapitolu

Pokud vás to neodradilo, tak čtěte dál....

FANTASIX - Re-opened ♥

23. listopadu 2014 v 17:13 | Maddie ♥ |  Ostatní
Čágo belo! :D Dnes je to spíš informační než grafické nebo něco takového. Někteří možná víte, někteří ne, v červnu jsme si s Flek založily grafický blog (http://fantasix.blog.cz/). Bohužel jsme ale od 20.září nic nepřidaly a Flek mi oznámila, že na Fantasix končí... blog si prošel trochu delší pauzou, ikdyž jsem psala, že budu brzy hledat nové adminky. Náběr adminek přišel na začátku listopadu a přihlásili se dva človíčkové - Quinn a Flek (ano Flek, která na Fantasix skončila). Samozřejmě jsem je vzala obě, protože mi Quinn poslala nějakou její tvorbu (BTW: Design od ní je momentálně nastavený na FS). 8.11. jsme se na FANTASIX vrátili a přidáváme tam. :) Celkem tam jsme tři - Já (Maddie), Flek a Quinn. Doufám, že se na FANTASIX podíváte a stanete se třeba i dlouhodobým návštěvníkem. :))

Screen a malá úprava současného designu FANTASIX (design by Quinn)


EDIT:
25.11. (ÚTERÝ) se vydá konečně další kapitola Welcome to the USA (WTTUSA) přesně ve 12:00 h.

Past design /019/

22. listopadu 2014 v 13:45 | Maddie ♥ |  Past designs
Verze: 19 | Doba výroby: 2-3 hodiny (?) | náhled | Vytvořen: Maddie♥ - PhotoFiltre 7

Čágo belo! Naposledy jsem psala v pondělí... vím, o víkend přidávám a v týdnu ne...budu se snažit přidat něco i v týdnu. :D Teď už k designu. Už se mi nelíbí tak moc, jak se mi líbil, když jsem ho dodělala... :( Ale, našla jsem svoji slabou stránku - motýlci! :D Teď je dávám úplně všude. Prostě se mi hrozně líbí. Samozřejmě na designu je textura - light - jako vždycky. Ale není tak špatný...původně měl být zimní, ale nenašla jsem fotky, tak jsem ho udělala s Cheryl v takovém - pozimno-jarním stylu. Asi budu na každý design cpat motýli a pohyblivý obrázek (-na designy blogu-). Prostě se mi to líbí. Musím ho doplnit do portfolia - chybí mi tam přidat ještě nějaký design. Teď asi půjdu pracovat na objednávce. :3 A klidně si objednávejte i designy, objednávka je otevřená, akorát jsem to v menu nezměnila...nebojte, mám otevřeno, vaše objednávky přijmu. :)

Recenze: Baby Lips od M A Y B E L L I N E

17. listopadu 2014 v 11:41 | Maddie ♥ |  Ostatní
Čágo belo! :D Tento blog je sice grafický, ale abych tu bylo nějaké spestření, přidávám recenzi na baby lips. Baby Lips určitě všichni znáte, je to hydratační nebo ochranný balzám na rty (hydratační je s jemným zbarvením) - přesněji je to tyčinkový balzám na rty. Protože ho všichni mají, tak i já jsem si ho musela koupit, no. :D Musím být také in. Když jsem ho uviděla v DM drogerii, okamžitě jsem začala vybírat, který si vezmu. Měli tam hydratační, i ochranné a já si vybrala hydratační balzám na rty s jemným zbarvením - příchuť Cherry Me. Jsem s ním spokojená a určitě si ho někdy koupím. Jelikož mám doma samé ochranné balzámy, tak jsem si pořídila i hydratační, který mi rty pěkně zvlhčí a já pak nemám tendenci olizovat si je (olizování rtů hlavně venku - můj zlozvyk). Baby Lips od M A Y B E L L I N E rozhodně doporučuji.

Mé hodnocení:

4/5A ještě vám chci říct...před chvilkou mi přišly statistiky od toplistu na email a opravdu (♥)... můj blog navštívilo v sobotu přes 80 lidí! ♥♥ Já vás strašně miluju! :*

Free signatures (002) - Dogs

16. listopadu 2014 v 10:18 | Maddie ♥ |  ♦ Other Graphics ♦
Čágo belo! :D Jsem tu opět. Dlouho jsem nepřidala nějakou free grafiku a jako první, mě napadly signatury s pejsky, tak přidávám je. Je jich celkem 5 a samozřejmě nechybí ani moje oblíbená ozdůbka zaoblené hvězdičky. :) Při použití prosím uvádějte zdroj. ;)


Halloweenský speciál 2014 | vyhodnocení + ceny

15. listopadu 2014 v 10:25 | Maddie ♥ |  Speciály a projekty blogu
Ahoj :) Zase jsem tu týden nebyla, no což. Měla jsem toho ve škole hodně, když jsem byla nemocná. Teď budeme mít se sborem koncert ''Podzimní slavnost'', kde vystupujeme a poslední zkouška je v úterý, tak nečekejte že tady budu moc často. :)

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽÍ:

Wardrobe design for Lab-rats.blog.cz 02

9. listopadu 2014 v 19:13 | Maddie ♥ |  Ordered designs
Pro: lab-rats | Wardrobe verze | NÁHLED | Spokojenost: 90%

Tento design se mi líbí, je takový v jednodušším stylu, ale zároveň to písmo působí trochu hravě. :D Musím uznat, že tolik popisků do menu jsem snad nikde jinde než u Justy nedělala a dalo to celkem zabrat, protože popisky do menu dělám nerada. :D Ale snažila jsem se, aby byl celý design takový pěkný, přehledný a vše odděloné. Moc se mi líbí fotky a vůbec celý design. Skoro nikdo nemá tolik popisků v menu, ale je to i k něčemu dobré... aspoň vždy poznám ,že je to Justy a všechno v tom menu najdu! A u Justy mi ani nevadí, že těch popisků je tolik...je to prostě Justy. :)

Diary

7. listopadu 2014 v 11:07 | Maddie ♥ |  O mě
Ano, ano, nebyla jsem tu týden, ale chci to napravit. Ceny za Halloweenský speciál mám hotové, jen se dokopat ke zveřejnění. :D Ale dnes jsem tu proto, abych vám tu sepsala, co se za týden stalo. Takže...v pondělí škola, klavír - dostala jsem jedničku! :3 Úterý blbá hudební nauka, ve které jsme poslouchali na notebooku nějaké smyčcové kvarteto... a když učitelka odešla, tak jsme si povídali. Středa...končili jsme o čtvrt na dvě a v pracovce jsme dělali andělíčky. Máme hotové všechno, kromě vlasů a křídel. No a včera jsme byli v divadle na ''Pět báječných střýčků'' a hrůza. Nikomu se to nelíbilo. A vypadá to, že ani učitelkám, protože po přestávce nepřišly do sálu. Mně málem vyteklo celé pití do kabelky -.- Třídní nám ve středu řekly, že se máme obléct pěkně, abysme nasáli atmosféru divadla. :D Naše třídy tam byli za hvězdy, ostatní školy měli klidně ryfle a špinavé trička. Dnes jsem doma, jsem taková polo-nemocná, mám rýmu a hrozně kašlu + mám ucpaný nos. :( Ale aspoň nejdu do školy! No nic, já vás půjdu oběhnout, zatím pá.