Září 2014

Free signatures (001) - Giraffes

30. září 2014 v 20:15 | Maddie ♥ |  ♦ Other Graphics ♦
Ahojky :) Konečně jsem se dokopala k tomu, abych něco napsala! Dlouho tu nebyla grafika a chtěla jsem něco se zvířaty, rozhodla jsem se vytvořit jednoduché signatury s efektem rámečku s přechodem. Snad se vám budou líbit a někdy je třeba použijete, ale jelikož jsem je dělala narychlo, tak tam není zdroj, tak když tak použijte se zdrojem. Velmi mě inspirovala Péťa k vyrobě těchto signatur, kdy jsem na jejím blogu viděla s New Yorkem. :) Teď už signatur. Jsou celkem 4 - 2 s nápisem ''giraffe'' a 2 s nápisem ''giraffes''.


Výsledky 2.kola SOND (soutěž o nejlepší design)

25. září 2014 v 16:17 | Maddie ♥
Ahoj! S třídením spožděním přináším výsledky 2.kola soutěže o nej. design. Upozorňuji postupující, aby mi do středy poslali náhled dalšího designu, se kterým budou soutěžit do konce soutěže. Kdyby se mi všechny designy dostavili dříve, tak kolo začne samozřejmě dříve. Nebudu to zdržovat, i když je mi líto, že zrovna ona vypadla... ale bylo by mi líto i jakékoliv jiné osoby, jelikož mám všechny blogerky moc ráda.


Výsledky 4.kola BEST BLOG 2 + 5.kolo

20. září 2014 v 9:38 | Maddie ♥ |  BEST BLOG
Ahoj :) Konečně tu jsou výsledky 4.kola best blog. Můžu potěšit všechny kromě jedné osoby, pro kterou nehlasoval nikdo. :( 5.kolo bude ohlášené a 6... zase neohlášené. :) Nebudu vás dlouho napínat. Tady jsou výsledky.
Vypadl:
Takže vypadává Butty s 0 hlasy. Děkuji, že ses zúčastnila a gratuluji ti, že ses dostala tak daleko. :)

5.KOLO


1. kone-net.blog.cz

VÝBĚROVÁ OBJEDNÁVKA DESIGNU na říjen 2014

19. září 2014 v 19:36 | Maddie ♥ |  Design na přání
Ahoj :) Tak, dneska otvírám objednávku designu na měsíc říjen -- pouze výběrovou! Prosím ty, kteří si chtějí objednat, aby si objednávali např. s celebritou s nějakou vymyšlenou postavou se mi špatně pracuje, ale když mě to téma zaujme, tak vám design udělám. :)) Dále plánuji udělat náběr jednoho wardrobe - ale to už víte. Objednávku uzavřu 13.10 2014 a vyhodnotím to v článku.

OBJEDNEJ SI


Past design /016/

18. září 2014 v 14:54 | Maddie ♥ |  Past designs


Verze: 16 | Doba výroby: 6 h? | NÁHLED | Spokojenost: 100 %

16.layout blogu - konečně je tu článek... :D No, co k designu. Moc se mi líbí barvy - asi podruhé tu není růžová (Jupí! :D). Líbí se mi i celkově to rozložení atd. Ups... teď jsem si všimla, že nejsou nastavené popisky v záhlaví. Půjdu to nastavit. :D Já ani nevím, co bych k tomu řekla. Dělala jsem ho na konci srpna, nastavila až teď... Jsem líná, no. :D Tak zatím čauky, nevím co bych k tomu řekla.

Výsledky 1.kola soutěže o nejlepší design (SOND) + 2.kolo

15. září 2014 v 16:10 | Maddie ♥
Čauky! ♥ S malým spožděním sem dávám výsledky + druhé kolo soutěže o Nej. design a protože už je nový design nastavený (až na popisky v záhlaví), tak co nevidět budou i dalěí věci hotové. A kdo vypadl?


REKONSTRUKCE BLOGU | ZASE?

13. září 2014 v 17:00 | Maddie ♥ |  Ostatní
Ahojky, ano, ano, zase. Je tu rekonstrukce blogu - tentokrát ji udělám přesně podle svých představ a celou. Taky otevřu výběrové objednávky designů na měsíc říjen. Nechci mít moc objednávek - mám místo ještě max. pro dva blogy - jednu objednávku jsem už přijala. Ještě vám nesmím zapomenout nastavit designy. Wardrobe mají objednávku vždy zajištěnou. :)) Ale... plánuji náběr jednoho wardrobe. Všechno přichystám a přidám k fanclubovým ikonkám ještě pár nových. :D Samozřejmě pro vás mám nachystaný nový design, který jsem dělala ještě v srpnu, ale bohužel.... nefunguje mi notebook (naštěstí to všechno mám na flešce), takže všechno musím rozřezat a nastavit na sestřiném. :-/ Tak prosím vyčkejte. Má menší aktivita stále platí, ale je možné se možná trošičku zlepší. Přehled rekonstrukce:

  • Náběr jednoho wardrobe
  • Nový design
  • Dělání designů s animacemi
  • Předělání menu
  • KONEČNĚ vytřídění Affiliates po kontrole
  • Výběrová objednávka designů na říjen
  • Aktualizace design portfolia + nové záhlaví

Dále... nelekněte se, když zmizí design blogu - je to součást rekonstrukce. Na den až dva zmizí design blogu a poté bude nastavený nový design. BTW: První samozřejmě nastavím wardrobe designy. 2.BTW: Tento design do fialové barvy zde vydržel měsíc! OMG! :D To už tu dlouho žádný design nevydržel. xD Doufám, že i ten nový sladěný do lososové se zelenou zde vydrží také dlouho.PS.: Ve 3.bodě v rekontrukci jste si mohly všimnout, že NOVĚ dělám designy s animacemi. Zkoušela jsem to a šlo to, takže to zařazuji i do objednávky. :))

Editorials 004 - Shay Mitchell

13. září 2014 v 6:23 | Maddie ♥ |  ♦ Shapes - Editorials ♦
Určitě tady všichni víte, jak hrozně moc mám ráda Shay Mitchell a Ashley Benson. :33 ♥ Já prostě neodolala a musela jsem udělat shapes se Shay. ♥♥ Miluju Shay, miluju tyhle úžasné photoshooty (jeden jsem měla i na designu), nemají chybu. Někdo Shay nemusí, někdo zase ano. Takže pro ty, kteří se dívají na Pretty Little Liars jsou tyhle editorials ty pravé! zdá se mi, že už je tu pře Shay-ováno :D. Příště se těšte na shapes s Ashley, Lucy a Troian. :)) Dost keců, jdeme na věc! ♥♥


PNG Hearts - ft. PLL

11. září 2014 v 19:54 | Maddie ♥ |  ♦ Other Graphics ♦
Ahojky, jsem tu v plné kráse s png srdíčky, tentokrát s Pretty Little Liars (aneb Prolhané krásky). Mně osobně se nejvíce líbí png s Ashley. Konečně jsem přišla na způsob, jak výrobu zjednodušit! Tak snad se vám budou líbit a při použití uvedete zdroj. :)


Září... (informace)

9. září 2014 v 17:11 | Maddie ♥ |  Ostatní
Ahojky. Nastalo září a s ním i škola. Snad jste prožili dobrý start do dalšího školního roku. Ale jak to bude s blogem přes školní rok? Samozřejmě čekejte menší aktivitu a také obíhání. Možná jste si všimly, že moc neobíhám... je to z toho důvodu, že nestíhám. Ráno škola, potom odpočinek, cvičení na klavír, projížďka na bruslích... Na počítač mi nezbyde ani čas a ani nálada. Proto mě omluvte z menšího obíhání, ale myslím, že všichni obíhají méně, když je škola. Konec konců to jde vidět i na návštěvnosti, která mi přišla, ale pořád je krásná. Děkuji vám za ty krásné čísla! ♥♥ A taky se omlouvámm těm, kterým mám nastavovat designy, ale nemám náladu a tak nějak vůbec nestíhám. Život není jenom blog a internet (konečně jsem to pochopila) a já ho nechci prožít pouze na notebooku věnováním blogu a grafice. Samozřejmě nekončím (to by mě ani nenapadlo - mám tento blog moc ráda a nedokázala bych skončit). Články vycházet budou, obíhat také budu, ale ne tolikrát, kolikrát jsem obíhala dříve. Přednastavím vám nějaké články s grafikou, abyste měli alespoň nějaké čtení a jinak... budu se vám hlásit i bez přednastavených článků - počítám tak jednou-dvakrát do týdne. Jdu vás oběhnout... Přeji vám hezký zbytek dne - Vaše Maddie ♥ :))

SOND (soutěž o nejjlepší design) 1.kolo

6. září 2014 v 15:40 | Maddie ♥
Ahoj :) Máme první týden školy za sebou a já vám přinášmí článek s 1.kolem soutěže o nej. design, jelikož se přihlásilo 5 lidí. Musím uznat, že všechny designy se povedly a tak bude těžké hodnocení. Teď už ale pro zopakování - co se hodnotí.

CO SE HODNOTÍ?
- kreativita
- styl
- sladění barev
- celkový dojem

____________________________________________

1.soutěžící: LAB-RATS.BLOG.CZ

Z informatiky :D

3. září 2014 v 12:57 | Maddie ♥ |  O mě
Čauky! :D Dneska vám píšu z hodiny informatiky - naše první hodina. :D Psali jsme email učitelovi a teď kdo to má hotové si může na počítači dělat co chce. Naštěstí nejsem na počítače levá, ba právě naopak. Většina rodiny říká, že jsem na počítačedobrá. :D Jinak jak se máte? Co první tři dny ve škole? Vím, článek je krátký, ale už mi nezbývá moc času do konce. Máme končit o čtvrt na dvě, ale končíme v jednu. Prý to tak bývá. :D Jinak! Nezapomeňte se přihlásit do soutěže o nej. design a hlasovat v Best Blog- BTW: Do soutěže SOND(soutěž o nej design) se přihlásila i Péťa a prosím ostatní, kteří mi neposlali náhled designu, aby mi ho poslali co nejdříve! A ještě k článku. Ten kdo neměl mail si ho měl vytvořti nejlépe na seznamu. Skoro nikdo to nedokázal. Bylo to samé ''Magdi, pojď za mnou, já nevím jak to udělat.'' Nechci se nějak posmívat, že jim to nešlo, ale byla jsem ráda, že požádali o pomoc mě.Tak já už budu končit, protože už máme vypnout počítače.

První den ve škole

1. září 2014 v 19:33 | Maddie ♥ |  O mě
Ahojky! Tak. Určitě jste všichni dneska byli ve škole. Jak jinak, když byl první školní den. Teď vám v kostce shrnu (možná i hodně podrobně :D) jak můj den probíhal.
Bylo ráno, 7:00 hodin a já se vyklubala z postele. :D Hned jsem šla do obýváku a v kuchyni seděla sestra. Já jsem se šla obléct, nasnídat a teprve dochystat na první den. Mamka mi udělala culík, dala jsem si čelenku a moje oblíbené růžové - kytičkové náušnice. Mamka mě zavezla před školu a z naší třídy jsem tam byla sama. Pak přišla Terka, pak postupně Irča, Kiki, Bára a pak i Nikč@. Pak jsme se všichni shromázdili a nakonec nastako slavnostní zahájení. Asi půl hodiny mluvil ředitel, potom deset minut starosta a tři minuty místo-starosta. -.- (nuda - bolely mě pak trochu záda). Pak jsme šli do šaten a všichni zamířili k šatně 4.A, pak následně i do naší bývalé třídy. Přišli jsme do třídy já s Nikčou jsme si sedly do 2.lavice v prostřední řadě (tato lavice je dost oblíbená, takže jsme měly štěstí :D). Začala hodina, my jsme se dozvěděli rozvrh... btw: My už nemáme a tělocvik učitela! Já jsem tak ráda. Dostali jsme nějakou učitelku. Neznám ji, ale tak snad to bude dobrý. :D Na Aj nám zůstala naše milovaná učitelka Lenička :333 a na PŘ už nemáme tu hrozně hroznou učitelku (řečeno slušně). Dostali jsme třídní. :D Zítra se normálně učíme a ve středu máme informatiku dvě hodiny a taky máme 6 hodin. No, na hudebku máme hodnou učitelku, na pracovku sice trochu přísnou, ale i hodnou učitelku a tak, no. :D Už jsem KONEČNĚ obalila učebnice a nachystala se do školy. Mimochodem: Čekejte menší aktivitu i obíhání. Už normálně nastupujeme na školní režim a taky se pak ve druhém pololetí budu učit na přijmačky na gympl (sice jsou až v dubnu, ale je dobré vědět, co vás tu čeká za články :D). Jinak. Klavír jsem si domluvila na pondělí 16:00 hodin, takže už jsem nemusela jít tento týden (juchuchů!!! :DDD). No, nauka začíná v útarý 9.9. ve 14.hodin a sbor v pátek. Já už přestanu kecat a jdu rozřezávat designy. Jo a omlouvám se těm, kterým mám nastavit design. Blbne mi notebook, tak to možná chvíli potrvá! Mluvila bych dál a dál, ale radši už vám nic neřeknu, protože to bych přemýšlela snad do zítřka až do hodiny Angličtiny. :D